Medytacja z dźwiękiem, wibracją i z terapią Regresji

 

Kolejne, już drugie spotkanie z medytacją rozpoczynające pracę z czakrami.

Spotkanie poświęcone będzie pracy z czakrą pierwszą – czakrą podstawy. Praca ta ma na celu uwolnienie oraz oczyszczenie blokad, blokujących pełnię harmonii oraz prawidłowy przepływ energii odpowiedzialny za dobre samopoczucie i zdrowie.
Podczas medytacji oczyszczającej, będziemy odszukiwać połączenia ze zdarzeniami z przeszłości mających wpływ na naszą codzienność oraz odcinać więzy z ludźmi mającymi negatywny wpływ na nasze codzienne życie.Bedziemy też odblokowywać sukcesy materialne oraz łączyć się z doskonałym zdrowiem. Jest to pierwszy krok do uzyskania pełnej wewnętrznej harmonii .
Łącząc się z ,,boskością,, i integrując się z Matką Naturą, podniesiemy nasze wibracje uzyskując spokój wewnętrzny pozwalający nam na swobodne istnienie w ,,tu i teraz,, . Wszystko jest połączone z cudownym dźwiękiem gongów, mis oraz kamertonów wspomagających cały proces pracy z ciałem i duchem.
Medytacja ta jest też przygotowaniem pod cykl medytacji z czakrami, które będą kolejnymi spotkaniami przypisywanymi do poszczególnych czakr zaczynając to spotkanie od pracy nad właśnie czakrą podstawy.
Zalecane jest aby uczestniczyć od pierwszego spotkania, ponieważ wejście w ,,cykl,, od środka pracy z czakrami nie przyniesie zamierzonego efektu.

Zapraszam serdecznie na nasze spotkanie:
miejsce: BYDGOSZCZ, ul. NAKIELSKA 333 c
WARSZTAT ELEMIAH,
czas: niedziela, 2 kwietnia 2017 roku. Godzina 10.00-13.00
Koszt: 100 zł
Proszę ubrać ciepłe skarpetki i luźne ubranie
Na temat kolejnych spotkań będą zamieszczane informacje na bieżąco na stronie:
Warsztat Elemiah www.elemiah.pl
oraz www.regresje.pl
Bądź z nami na bieżąco: http://elemiah.pl/aktualnosci/

udostępnij znajomym: https://www.facebook.com/events/445163975818761/?notif_t=plan_admin_added&notif_id=1490121075726268

Pozdrawiam serdecznie
Alaneiz oraz Małgorzata Papała