Mamo to JA

Pierwsza część z cyklu 5 dostępnych warsztatów, poświęcona świadomej zmianie Naszego życia.

Biorąc pod uwagę jak ważna jest w życiu relacja dziecko rodzic, postanowiliśmy przybliżyć Wam zależności pewnych schematów oraz przeżyć z okresu dzieciństwa, na obecną relację pomiędzy wami a Waszą matką.

Wszelkie kody czy wzorce otrzymane w najwcześniejszej fazie rozwoju dziecka, ma ogromny wpływ na relacje jakie zachodzą w naszym życiu dorosłym.

Niewielu może zdaje sobie sprawę z tego, iż płód będący w łonie matki, już posiada cechę rejestrowania programów i zakodowywania emocji, które czuje matka i ojciec.

Bardzo duży wpływ na przyszły rozwój dziecka ma też relacja pomiędzy matką a ojcem, kiedy właśnie przebywa w łonie matki.

Część cech charakteru czy osobowości dziedziczymy po przodkach. One są częścią genetyczną ciała, z którego obecnie korzystamy. Niestety duża część wzorców jest nabyta drogą kodowania od poczęcia do 6 roku życia.

Prowadząc moje własne badania na temat tego kodowania przeprowadzałam na podstawie hipnoterapii.

Najważniejszymi programami, które właśnie w tej fazie naszego rozwoju zostają przyswojone przez naszą podświadomość, są przede wszystkim wszelkie lęki w tym lęk przed odrzuceniem, niskie poczucie wartości, żal i poczucie winy.

Połączenie duszy z ciałem powstaje na podstawie indywidualnych potrzeb duszy. Czasem jest to 17 tydzień ciąży a czasem moment narodzin. Wszelkie doświadczenia z tego okresu są podłożem do przyszłych relacji między ludzkich już w naszym dorosłym życiu.

Wiedząc to oczywiści my już sami mamy ogromną możliwość wpływać na to, jakie życie będzie miało Nasze dziecko i czy będzie w standardzie przechodzić te niższe programy, czy urodzi się i wychowa jako dziecko pozbawione traumatycznych przeżyć związanych z Nami.

W bardzo dużym stopniu lęk przed odrzuceniem, ma w dorosłym życiu wpływ nie tylko na relacje zawodowe, ale także na relacje partnerskie.

Jest wiele metod na przepracowanie wewnątrz siebie tych zaległych emocjonalnych przeżyć, zakodowanych programów i naprawdę zmiany tego, co nas blokuje przed prawdziwą wolnością i brakiem pozytywnych relacji.

Nie ma innej drogi niż wejście w zapisy tych zdarzeń, które w przeszłości zapisały się w podświadomości a teraz tworzą Naszą rzeczywistość.

My proponujemy weekendową pracę z samo uzdrawianiem, w gronie podobnych do siebie ludzi, zapewniając tym samym wypoczynek nad pięknym Polskim morzem w ośrodku o wysokiej pozytywnej wibracji (pensjonat Zacisze Mielno)

Możesz spróbować uwolnić się i nadać sobie nowy rytm życia, pod okiem terapeuty oraz osoby pracującej z tym, co jest w Naszym życiu niezbędne- oddechem.

Gwarantujemy, że zrozumiesz jak ważne jest naprawienie relacji i odnowienie kontaktu ze swoim rodzicem. Jak mocno i niekorzystnie wpływa to na każdy dzień twojego życia.

Potrzebujesz zmian? To jest to odpowiedni czas dla Ciebie

Aniela Wasielke 577 889 886

Daria Luc 696 698 000

Więcej na temat miejsca warsztatów : http://regresje.pl/artykuly-nowosci/warsztaty-w-mielnie/