Phone: +48 577 889 886     Email: centrum.naturalne@gmail.com

o mnie

Witaj serdecznie 

Na imię mam Aniela ,,alaneiz,, i jestem założycielem Centrum Terapii Naturalnych i Rozwoju Osobistego.                                     

Jestem  Certyfikowanym Masterem Hipnozy i Hipnoterapii oraz członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy. Numer członkowski 17048

Jestem także dyplomowanym radiestetą. Skończyłam 3 stopniowy kurs radiestezji wraz z radiestezją terapeutyczną u Alicji Rospond.

Brałam udział w szkoleniach z coachingu oraz udało mi się zdobyć tytuł Trenera Mentalnego z zakresu doświadczeń terapeutycznych.

Pracuję różnymi metodami uzdrawiania duchowego (skończyłam kilka kursów) dostosowując pracę do potrzeb ludzi i problemu. Nadal dokształcam się w strukturach psychologii, korzystam z wszelkim szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz uczestniczę we wszelkich warsztatach. Stworzyłam też własny cykl szkoleń w oparciu o swoje długoletnie doświadczenie. 

Uczyłam się u boku najlepszych terapeutów i nauczycieli jakich udało mi się poznać.

Rozwojem duchowym zajmuję się od 2002 roku a z Hipnoterapią mam do czynienia od 2009 roku z bardzo pozytywnymi efektami pracy.

Prowadzę też ,,Ranczo z pasją ,, i zajmuję się pracą z końmi oraz innymi zwierzętami służącymi do terapii.

Od 2011 roku wykorzystuję zasoby tego miejsca i jej mieszkańców do pomagania dzieciom oraz dorosłym.

Współpracuję z kilkoma osobami ,które swoją wiedzą zawodową oraz intelektualną są w stanie pomagać ludziom z problemami oraz wspierać ich na ich drodze rozwoju osobistego. Cały czas pracuję nad sobą rozwijając się duchowo oraz podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Bardzo lubię pracować z ludźmi pomagając im w ich trudnościach życiowych, co jest w bardzo dużej mierze dla mnie najlepszym rozwojem duchowym oraz coraz to lepszym doświadczeniem zawodowym.

Jeżeli czujesz, że jest w Twoim życiu coś co właśnie teraz kieruje Ciebie do głębszego zajrzenia w głąb siebie i szukasz właściwego sposobu na pracę nad sobą, zapraszam do kontaktu.

Postaram się profesjonalnie podejść do pracy nad Tobą i problemem. Pomogę w wyborze drogi i rozjaśnię troszkę wątpliwości związane z drogą życiową.

Z pozdrowieniami

Aniela

Więcej opinii na www.zaufanyteraputa.pl