Phone: +48 577 889 886     Email: centrum.naturalne@gmail.com

Oczyszczanie,Uwalnianie

Często zdarza się, że sytuacje w naszym najbliższym otoczeniu 

zaczynają nas popychać do szukania głębszych przyczyn i zależności, które mają  na to wpływ. Gdzieś podsłuchane rozmowy o klątwach rodzinnych czy urokach rzuconych na znaną osobę z rodziny a czasem nawet już nie znanego nam przodka.. Szukamy dalej i dowiadujemy się czasem przerażających Historii..

A może zmęczenie dziwnego pochodzenia, nagłe choroby, których przyczyn nie można się doszukać dokuczają lub stwarzają problem do normalnego funkcjonowania w codziennym naszym życiu?

Część z tych dziwnych dolegliwości leży nie w przyczynach naszego ciała a w doczepionych do nas bytach lub zwykłych dusz, które z jakiś przyczyn nie opuściły wymiaru ziemskiego.

Nie rzadko też w naszym życiu zdarzają się sytuacje, kiedy wybudzeni w nocy widzimy dziwne postaci lub ducha stojącego gdzieś w pokoju. Stuki w nocy niewiadomego pochodzenia a i czasem zwyczajnie wędrujące nasze przedmioty.

Jeżeli spotyka Was coś w życiu niepokojącego opartego na niewyjaśnionych przyczynach lub nawet wiadomych scen lub sytuacji, które mają miejsce w naszym życiu – napisz do mnie. Współpracuję z Centrum Terapii Naturalnych i chętnie pomogę w pozbyciu się przynajmniej choć części istniejących przeszkód do spokojnego świadomego życia i podążania drogi jaką obrała sobie dusza każdego z Was na swojej drodze poznania.

Witam wszystkich serdecznie.

Na imię mam Aniela. Chciałam trochę opisać to czym się zajmuję i w czym mogę pomóc.

USUWAM KLĄTWY, UROKI, PRZYSIĘG I WSZYSTKO TO CO ZNAJDUJE SIĘ PRZY CZŁOWIEKU.

UWALNIAM OD MYŚLOKSZTAŁTÓW, WAMPIRÓW ENERGETYCZNYCH, RÓŻNEGO RODZAJU BYTÓW I PASOŻYTÓW ASTRALNYCH   

ODPROWADZAM DUSZE towarzyszące osobom i przebywające w obiektach

OCZYSZCZAM MIEJSCA ZAMIESZKANIA, ZAMYKAM PRZEJŚCIA, PORTALE, KANAŁY

Pracuję też na polu przyczynowo skutkowym oraz w ciałach subtelnych doszukując się programów oraz wszelkich energii blokujących normalne życie. Reguluję prawidłową pracę czakr i oczyszczam aurę.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy zadzwoń 577 889 886

lub napisz na maila centrum.naturalne@gmail.com