Phone: +48 577 889 886     Email: centrum.naturalne@gmail.com

Oczyszczanie,Uwalnianie

Często zdarza się, że sytuacje w naszym najbliższym otoczeniu 

zaczynają nas popychać do szukania głębszych przyczyn i zależności, które mają  na to wpływ. Gdzieś podsłuchane rozmowy o klątwach rodzinnych czy urokach rzuconych na znaną osobę z rodziny a czasem nawet już nie znanego nam przodka.. Szukamy dalej i dowiadujemy się czasem przerażających Historii..

A może zmęczenie dziwnego pochodzenia, nagłe choroby, których przyczyn nie można się doszukać dokuczają lub stwarzają problem do normalnego funkcjonowania w codziennym naszym życiu?

Część z tych dziwnych dolegliwości leży nie w przyczynach naszego ciała a w doczepionych do nas bytach lub zwykłych dusz, które z jakiś przyczyn nie opuściły wymiaru ziemskiego.

Nie rzadko też w naszym życiu zdarzają się sytuacje, kiedy wybudzeni w nocy widzimy dziwne postaci lub ducha stojącego gdzieś w pokoju. Stuki w nocy niewiadomego pochodzenia a i czasem zwyczajnie wędrujące nasze przedmioty.

Jeżeli spotyka Was coś w życiu niepokojącego opartego na niewyjaśnionych przyczynach lub nawet wiadomych scen lub sytuacji, które mają miejsce w naszym życiu – napisz do mnie. Współpracuję z Centrum Terapii Naturalnych i chętnie pomogę w pozbyciu się przynajmniej choć części istniejących przeszkód do spokojnego świadomego życia i podążania drogi jaką obrała sobie dusza każdego z Was na swojej drodze poznania.

Witam wszystkich serdecznie.

Na imię mam Teresa. Chciałam trochę opisać to czym się zajmuję i w czym mogę pomóc.

USUWAM KLĄTWY, UROKI, PRZYSIĘGI WIECZYSTE I WSZYSTKO TO CO ZNAJDUJE SIĘ PRZY CZŁOWIEKU.

UWALNIAM OD MYŚLOKSZTAŁTÓW, WAMPIRÓW ENERGETYCZNYCH, RÓŻNEGO RODZAJU BYTÓW I PASOŻYTÓW ASTRALNYCH   

ODPROWADZAM DUSZE towarzyszące osobom i przebywające w obiektach

OCZYSZCZAM MIEJSCA ZAMIESZKANIA, ZAMYKAM PRZEJŚCIA, PORTALE, KANAŁY

Moja praca polega na uwalnianiu ludzi od Istot, którzy najczęściej  nazywani są Archontami. Oni sami nazywają siebie Edenami i uzurpują sobie prawo bycia panami i bogami ludzi, Ziemi a także całego Wszechświata.  

Te istoty przejmują kontrolę nad życiem i chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy kierują nami ponieważ czerpią korzyść z negatywnych energii, które same w nas prowokują. Dominują nad nami i przeszkadzają nam w doświadczaniu tego czego pragniemy i kierowania samemu swoim życiem. Podpowiadają co mamy robić a potem sami się sobie dziwimy, że wpadło nam coś takiego do głowy. To trzeba wiedzieć aby móc zauważyć a i tak orientujemy się po fakcie.

Chcę parę słów napisać o przysięgach na wieki.

Spotkałam się ostatnio z przysięgami składanymi sobie nawzajem przez partnerów i są to 4 przysięgi – wiecznej miłości, wierności na wieki, wiecznej opieki i zabezpieczenia materialnego na wieki. Nie jest to zbyt mądre. Wiadomo, że inkarnujemy w tej samej grupie dusz wiele razy i za każdym razem w innej osobowości. Najbardziej cierpią takie osoby kiedy wcielają się w role rodzeństwa.

Przysięgi zobowiązują na wieki i nawet jeśli ci co je sobie złożyli urodzą się na dwóch różnych krańcach Ziemi to i tak w jakiś sposób astral doprowadzi do tego, że się spotkają. Jeśli jest to kilka wcieleń to jest super ale gdy jest to już powyżej trzydziestu to robi się nieciekawie. Osoby są ze sobą, schodzą się, rozchodzą się  i znów wracają do siebie. Nie ma już prawdziwej miłości jest tylko zobowiązanie i zaczyna być ciężko.

Uwalniam też od programów, kontraktów oraz traumatycznych przeżyć z poprzednich wcieleń.

Przyszliśmy na Ziemię doświadczać i nie wiemy jakie nasza dusza zaplanowała  doświadczenia i czego się można spodziewać. To jest nieznane dla naszej świadomości. Chcę Wam pomóc oczyszczając Wam drogę do naprawy swojego życia. 

Kiedy pousuwam  wszystko wówczas każdy może sam dążyć do upragnionego celu. Pozytywne myślenie i Energia Wszechświata będzie pomagać w realizacji.

Oczyszczanie jest złożonym procesem i jest powtarzane kilkakrotnie w okresie 2 tygodni. Czuwam nad uwalnianymi osobami i domem przez okres dwóch miesięcy  prosząc o współpracę i przekazywanie mi spostrzeżeń aby oczyszczenie było dokładne i efektywne. 

W miesiącu przyjmuję maksymalnie 15 osób.

Korespondencja na mailateresa.oczyszczanie@gmail.com

Telefon: 576 969 368 po godzinie 17.