Phone: +48 577 889 886     Email: centrum.naturalne@gmail.com

Warsztaty w Mielnie

Chcesz sukcesu w życiu? Radości i spełnienia?

Żeby móc zbudować wspaniałe życie, potrzebna jest solidna baza. Dla nas ludzi tą bazą są relacje z rodzicami, od nich zaczyna się wszystko.. dobre relacje chronią nas przed problemami psychicznymi. Możemy mieć trudności w wyrażaniu emocji w innych ważnych relacjach.

Na naszych pierwszych warsztatach wracamy do tego, co wymaga uzdrowienia i uświadomienia sobie w relacji z mamą, relacji, która odpowiada za pełne poczucie bezpieczeństwa. Będziemy uczyć się jak znaleźć je w sobie.

Lepiej być z matką w trudnych warunkach niż w dobrych bez niej.

Nasze warsztaty zaczynamy w piątek 24 września o godz. 16

Kończymy 26 września o godz. 16 po podsumowaniu naszych warsztatów.

Cena 2142 zł

Zapisy 577 889 886 lub 696 698 000

Cena warsztatu obejmuje nocleg w renomowanym pensjonacie w Mielnie, 400 metrów od plaży, wraz z wyżywieniem i pełną opieką wykwalifikowanego personelu. http://zacisze.mielno.pl/

Wspaniałe i spełnione życie na wielu obszarach jest wynikiem zdrowej i solidnej bazy, która tworzyła się w dzieciństwie. To tam powstają nasze struktury, które mogą nas chronić albo sabotować.

Warsztat ten kierujemy do ludzi, których dzieciństwo oraz relacje a w szczególności relacje z mamą przyczyniły się do konfliktów nie tylko tych zewnętrznych ale zwłaszcza  wewnętrznych. Podczas naszych warsztatów zapewnimy głęboką pracę nad uzdrowieniem tej relacji oraz dołożymy wszelkich starań aby tą pracę wykonać jak najlepiej. Możesz być pewna, że po tych 3 dniach zmieni się całkowicie postrzeganie twojego życia. Nasze warsztaty zapewniają kilka sesji oddechowych ( Inside your Breath) oraz sesje regresji wiekowych. Praca obejmuje też programy z dzieciństwa, programy rodowe oraz pracę nad blokadami zapisanymi w ciele fizycznym. 

Niezgoda na rodziców jest niezgodą na siebie.