Vedic Art i 5 rytmów w GOREY

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na warsztaty które odbędą sie w Gorey z Danutą  Wisłocką artystką-malarką. Warsztaty 27-28 stycznia. koszt 120euro

W czasie warsztatów wykorzystujemy kilka narzędzi do pracy nad sobą m.in

1.Vedic Art

Metoda pracy z własnym zródłem oparta na 17 zasadach vedyjskich-pochodzą ze świętych ksiąg wedyjskich podanych w sansktycie.

Vedic Art to sztuka życia wyrażana przez własną ekspresję,

MALOWANIE W KONTAKCIE Z WŁASNĄ DUSZĄ. Nie potrzebne są żadne techniki ani uzdolnienia artystyczne.Każdy jest twórcą i kreatywność to cecha każdego czlowieka. Używamy różnego rodzaju kredek np. pastelowe ,oleiste,pisaki,ołówki(z czasem będzie płótno i farby)

2. Taniec intuicyjny wg. 5-ciu rytmów stworzony przez Gabryielle Roth

Każde ciało ludzkie posiada własny unikalny kod ruchu,tańcząc wg 5-ciu rytmów wchodzimy w świętą przestrzeń w Nas i uwalniamy sie od tego co jest nam już niepotrzebne, bo z tego wyrośliśmy.
Tego typu ruch daje poczucie szczęścia i radości,uwalniamy ciało,ucieleśniamy Duszę.

3.Soul and Body Fusion

Bardzo prosta i niezwykle efektowna metoda która prowadzi do kontaktu Duszy z Ciałem oraz praca z czakramem Serca.

4.Głos i jego potencjał uzdrawiający

Głos jest najbardziej silnym instrumentem uzdrawiającym nasze fizyczne ciało.Odpowiednio użyty głos nastraja ciało na pierwotną wibrację która jest równoznaczna ze zdrowiem. Stworzona przez nieżyjącego już Szwedzkiego mistrza dźwięku Henrego Soludde

Metody te będą stosowane w zależności od potrzeb w naszej grupie.
GŁÓWNĄ ICH ZALETĄ JEST POKAZANIE DROGI DO SAMOPOMOCY W PRACY ENERGETYCZNEJ Z SAMYM SOBĄ,PO TO ŻEBY STAĆ SIE SWOIM WŁASNYM MISTRZEM.
SERDECZNIE ZAPRASZAM:-)

Kontakt Gorey Irlandia

Kontakt Polska poprzez stronę Centrum Terapii