Phone: +48 577 889 886     Email: centrum.naturalne@gmail.com

Regresja Hipnotyczna

W czym może pomóc regresja?      

 

Regresja jest jedną z metod terapeutycznych.

Polega ona na powolnym cofaniu się pamięcią do czasu, kiedy zaistniało traumatyczne wydarzenie (proces zwany ogólnie w psychologii regresją). Przeżycia, których doświadczyliśmy w przeszłości, stanowią swego rodzaju blokadę, która ma wpływ na całe życie człowieka.

Regresja jest metodą usunięcia tej blokady. Umożliwia ona zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości, stwarzając możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości. Jest to jedna z lepszych metod uwalniania emocjonalnych blokad zalegających w naszej podświadomości.

Brak oczyszczenia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym i energetycznym powoduje bardzo często dyskomfort w codziennym życiu i związkach z innymi ludźmi. Brakuje wówczas możliwości  doświadczenia życia w pełni tu i teraz.

Człowiek istnieje w wymiarze fizycznym, umysłowym, duchowym i energetycznym

Przeżycia duchowe rzutują na codzienność w jakiej się znajdujemy, czego doświadczamy w danej chwili oraz na problemy ,które przeżywamy każdego dnia.

Choroby mówią nam o problemach znajdujących się w ciele energetycznym, blokadach powstałych na przełomie naszych poprzednich żyć oraz życia obecnego we wczesnym lub późniejszym dzieciństwie  ,często też i w czasie prenatalnym.  Dolegliwości fizyczne są odbiciem tych przeżyć  nagromadzonych i zapisanych w naszej podświadomości.

Przed zabiegiem regresji, uwolnienia nie pijemy alkoholu.

 

 

Regresja, uwalnianie działa na człowieka holistycznie, na wszystkich poziomach. Może być pomocna przy:

napięciu emocjonalnym, depresji, różnych uzależnień

poczuciu odrzucenie, odcięcia, niskim poczuciu własnych wartości ,

natrętnych myślach, stanach lękowych.